Koło Młodej Kadry PZITB

Koło Młodej Kadry PZITB

Koło Młodej Kadry PZITB zrzesza inżynierów i techników budownictwa do 35 roku, ale także studentów i uczniów szkół technicznych, dając im szansę na funkcjonowanie w strukturach PZITB. Koło współpracuje z Wyższą Szkołą Techniczną w Katowicach.

Celem Koła jest aktywizacja kadr inżynieryjnych, organizacja wyjść na budowę, szkoleń i konferencji naukowych. Ponadto prowadzona jest współpraca w ramach ogólnopolskiego Komitetu Młodej Kadry z Kołami z całej Polski, przy realizacji dwóch projektów ogólnopolskich: Honor Inżyniera oraz Workcamp MK PZITB. Kilkukrotnie w ciągu roku odbywają się Krajowe Zjazdy Naukowo – Techniczne Młodej Kadry PZITB oraz konferencje wyjazdowe, podczas których młodzi członkowie PZITB z całej Polski mają okazję zintegrować się, wymienić doświadczeniem, wiedzą i skorzystać ze specjalnie dla nich przygotowanych szkoleń zorganizowanych przez partnerów.

Członkostwo w PZITB i współpraca z Kołem Młodej Kadry to też możliwość organizacji, współorganizacji, a także uczestnictwa w konferencjach naukowych, publikowania w punktowanych magazynach i wydawnictwach, co ma duży wpływ, na dalsze możliwości rozwoju naukowego. Członkowie Koła mogą mieć wpływ no powstawanie nowych wydarzeń, co jest również bardzo istotnym aspektem członkostwa w naszej organizacji.

Działalność w Kole Młodej Kadry daje dostęp do wielu nowych narzędzi, które pomogą w kształtowaniu ścieżki zawodowej, a także w zdobyciu doświadczenia, uprawnień, kompetencji i odznaczeń branżowych.

Jeśli chcesz współtworzyć różne branżowe wydarzenia i rozwijać, zgłoś się do nas!

Facebook: https://www.facebook.com/KMKPZITB/

Przewodniczący: inż. Michał Bal – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


LINKI:

http://kmkpzitb.org.pl/

https://www.facebook.com/komitetmlodejkadryPZITB/

https://www.facebook.com/WorkcampMKPZITB/

Kontakt

 

POLSKI ZWIĄZEK
INŻYNIERÓW I TECHNIKÓW BUDOWNICTWA
Oddział w Katowicach
40-026 Katowice, ul. Podgórna 4, pok.11
 
Tel. 322 538 638, 500 764 577, 690 499 496
 
e-mail:  biuro@pzitb.katowice.pl

Konto bankowe: PKO BP S.A. O/Katowice
NR 60 1020 2313 0000 3702 0140 0506

NIP: 634 013 55 87