Kursy

PODSTAWY KOSZTORYSOWANIA ROBÓT BUDOWLANYCH

 

Zaproszenie

Polski  Związek  Inżynierów  i  Techników  Budownictwa  Oddział  Katowice  wychodząc  naprzeciw   potrzebom wszystkich  podmiotów  gospodarczych  występujących  w  procesie  inwestycyjnym  budownictwa  organizuje kurs dla kosztorysantów.

PODSTAWY KOSZTORYSOWANIA ROBÓT BUDOWLANYCH

Kurs  przeznaczony  jest  dla  osób,  którzy  bezpośrednio  będą  zajmować  się  sporządzaniem  i  sprawdzaniem dokumentacji kosztorysowej.

Celem  kursu  jest  przygotowanie  słuchaczy  z  zakresu  wiedzy  i  umiejętności  niezbędnych  do  sporządzenia samodzielnie kosztorysów budowlanych : inwestorskiego,  ofertowego, zamiennego oraz powykonawczego – również ze wspomaganiem komputerowym.

Warunkiem przystąpienia do kursu jest min.  średnie  wykształcenie  (budowlane  lub  osoba  pracująca  w branży) oraz obsługa komputera w stopniu podstawowym

 

KURS WEEKENDOWY

TERMIN SZKOLENIA:

4.10.2019 - 6.10.2019 (3dni)

MIEJSCE SZKOLENIA :

KATOWICE ul. Podgórna 4 DOM TECHNIKA NOT

WYKŁADOWCY :

Eksperci, specjaliści o bogatym doświadczeniu.
Autorzy wielu wydawnictw związanych z kosztorysowaniem.

MATERIAŁ SZKOLENIOWY:

„KOSZTORYSOWANIE W BUDOWNICTWIE – PORADNIK”
Wydawnictwo Sekocenbud

KOSZT :

930zł/os (zwolniony z podatku VAT)

Uczestnik szkolenia otrzyma po zakończeniu kursu zaświadczenie

 

Nasze Stowarzyszenie posiada Zaświadczenie Nr. 1/2008 o wpisie niepublicznej placówki kształcenia ustawicznego do ewidencji prowadzonej przez Prezydenta Miasta Katowice.

Wszystkich zainteresowanych kursem prosimy zgłaszać się na karcie zgłoszenia mailowo na:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Wszelkie zapytania proszę kierować pod numer 32 255 46 65 do Magdaleny Malik.

Szczegółowy program znajduje się na naszej stronie.

UWAGA!!!

  1. Uczestnik, który jest członkiem ŚlOIIB może wystąpić do Izby o dofinansowanie szkolenia na zasadach zamieszczonych na stronie internetowej ŚlOIIB.
  2. Członek naszego Stowarzyszenia może również zwrócić się o dofinansowanie na wniosku, który znajduje się na naszej stronie.

Zapraszamy do udziału w kursie.

Z poważaniem

Przewodniczący Zarządu O/PZITB
/-/mgr inż. Andrzej Szydłowski

 

PROGRAM KURSU

KARTA ZGŁOSZENIA